ÇEKİCİ HİZMETİ

0 507 549 3748YOLDA TAMİR HIZMETİ

0537 744 1144

  

TIKLA KONUM GÖNDER 

KIRIKKALE OTO KURTARMA VE ÇEKİCİ FİRMALARI

KIRIKKALE ÇEKİCİ VE OTO KURTARMA FİRMALARI
Kırıkkale ili içerisinde yaklaşık 52 araçtantan oluşan bir çok firma vardır. Kırıkkale konum itibari ile yaklaşık 40 ilin  birleşim kavşağıdır. Özellikle Ankara nın doğu güneydoğu ve karadenize açılan kapısıdır. Özellikle kısa tatillerde ve bayramlarda trafik yoğun olur. Bu nedenle kaza ve arıza oranı diğer illere göre yüksek olan bir bölgedir. Kırıkkale de yaşadığınız olumsuz durumlarda eğer aracınız yol da kaldıysa , bu arıza veya kaza nedeniyle de olabilir. Size bu zor anınızda yardım edebilecek firmaların başında Çetin otomotiv gelir. Uygun fiyat sistemimizle sizin yanınızda olmak isterin bir telefonla 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz. 
   Firmamazın Oto Çekici , Oto Kurtarma, Yolda tamir hizmeti, Yol Yardım Hizmetleri vardır. Bunun yanında tüm araçların yedek parçalarınıda sizin için tedarik edebiliriz. 
   Nerede olduğunuzu bilemeye bilirsiniz. Bulunduğunuz yeri tarif etmekte zorlna bilirsiniz. Bu durumda Tıkla konum yolla butonunu kullanarak konumunuzu bize gönderin en kısa sürede yardımınıza  gelelim. Fıyatlarımız konusunda çok iddialıyız Kırıkkale bölgesin de en ekonomik taşımayı yapıyoruz. Bunu fiyatları diğer firmalara sorarak da teyit edebilirsiniz.    

   Kredi Kartı ile Ödeme Kolaylığı

Başınıza ne zaman bir kaza geleceği yada ne zaman aracınızın arıza yapacağını bilemezsiniz. Genelde bu durumlar hep hazırlıksız olabilirsiniz. Yanınızda nakit paranız olmayabilir. Bu durumlarda size yardımcı olmak için mobil pos cihazı ile ödemelerinizi araçta kredi kartı ile de yapabilirsiniz. Uzun mesafeli yolculukta taksit imkanını da size sunuyoruz. Bu ödemelerinizde kesinlikle ekstra bir ücret talep etmiyoruz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret38633
Saat