ÇEKİCİ HİZMETİ

0 507 549 3748YOLDA TAMİR HIZMETİ

0537 744 1144

  

TIKLA KONUM GÖNDER 

KIRIKKALE OTO KURTARMA

KIRIKKALE OTO KURTARMA Kırıkkale ili yalşık 40 ilin kavşak noktasıdır. Kırıkkale de yaklaşık 53 çekici , kurtarıcı araç bulunur. Kırıkkale Ankaranın doğu , güneydoğu ve karadeniz bölgelerine açılan kapısıdır. Kırıkkale özellikle bu nedenlerle bayram tatili ve kısa tatillerde yoğun trafiğin olduğu , buna bağlı olarakda trafik kazalarının çok yaşandığı araç arızalarının çok olduğu yollara sahiptir. Yani kırıkkale ilinde çekici talebi diğer illere nazaran oldukça fazladır. Bu ortamda  dürüst bir şekilde işimizi yapıyoruz. Yani sizlerden bu zor anlarınızda yüksek paralar talep etmiyoruz. Kırıkkale ilindeki en ekonomik taşıma ve yolda tamir hizmeti veren firmayızç Bu durumu diğer firmalardan da fiyat alarak karşılaştırabilirsiniz. 
Başınıza ne zaman bir kaza geleceği yada aracınızın ne zaman arıza yapacağını öngöremezsiniz maddi açıdan zaten size külfet oluşturacak bu durumdan sizi en ekonomik şekilde kurtarmamız için lütfen bizi arayınız . 
   Kırıkkale bölgesinde kredi kartı ile ödeme yapılabilen tek firmayız. Mobil Pos cihazı ile bankamatik arama çilesine sizin için ve kendimiz için son veriyoruz .Bu zor anlarınızda böyle bir kolaylık sağlayarak size yardım etmekten memnuniyet duyarız. Kırıkkale nin neresinde olursanız olun yerinizi tarif etmekde zorlanıyorsanız . üst panalde bulunan KONUM YOLLA TUŞUNA basarak bize konumuzu gönderin en kısa sürede yanınaza yardımınıza gelelim . KIRIKKALENİN TÜM İLÇERİNDE VE ÇEVRE İLLERDE HİZMETİMİZ VARDIR. 
İsterseniz çekici hizmetinden yada yolda tamir hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kırıkkale de aracınızı nereye yaptıracağınız konusunda emin değilseniz aracınızın garantili tamirini de yapabiliriz. Tüm araçların yedek parçaları stoklarımızda vardır. Ödemelerinizi çekici hizmeti dahil aracınızı teslim almaya geldiğinizde de yapabilirsiz. Bu işlemler sırasında size il içi ücretsiz servis hizmeti de veriyoruz. Yani arızalı aracınızı evinizin önünde alıp tamir ediyoruz . Yine evinize getiriyoruz bu durumlarda da şehir içinde çekici ücreti talep etmiyoruz.


AMACIMIZ KIRIKKALEDE KALİTELİ VE GÜVENİLİR BİR MARKA OLMAK .

KAZASIZ GÜNLER DİLERİZ.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret38632
Saat