ÇEKİCİ HİZMETİ

0 507 549 3748YOLDA TAMİR HIZMETİ

0537 744 1144

  

TIKLA KONUM GÖNDER 

Çekici Kırıkkale

ÇEKİCİ KIRIKKALE

Çetin Otomotiv olarak kazalı , yolda kalmış , arıza yapmış tüm araçlarınızı çekmekteyiz. Bize ulaşmanız yeterli. Kırıkkale ili ve ilçeleri için alacağınız en uygun fiyatlar bizde , bölgenin en ekonomik firmasıyız.Kırıkkale Çekici olarak ile artık aracınızla yolda kaldım, aracım arıza yaptı , kaza yaptım aracımı nasıl götürürüm  derdine son veriyoruz. Bu tür aksak lıklar genelde hiç beklemediğiniz zamanda olur .Böyle bir durumda 7 gün 24 saat Çetin oto kurtarme ve çekici hizmetleri ile yanınızdayız .  Kırıkkale bölgesini bilmeyebilirsiniz. nereye yakın olduğunuzu bilmeye bilirsiniz. Yol tarifi için whatsapp konum gönderin.

 Whatsapp +90 507 549 37 48

en  kısa sürede  yanınızda olalım . İsterseniz firmamızın diğer hizmetleri olan yedek prça ve tamir hizmetlerin den de yararlanabilirsiniz. Ödemelerinizi tüm işlemler bittikten sonra aracınızı almaya geldiğinizde yapabilirsiniz.

Acil çekiciye ihtiyacınız olduğunda Kırıkkale deki en hızlı çekici hizmetini bizden alabilirsiniz. Merkeze uzak hiç geçmediğiniz , bilmediğiniz bir yerde mi kaldınız. Bizi aramanız yeterli, yanınızda nakit olmayabilir. Kırıkkale bölgesinde aracınızı yaptırmak için güvenilir tamirci bulmakta da zorlanabilirsiniz. Bu durumlar da yedek parça tedariki dahil aracınızın tamir ve bakımlarını da biz yapıyoruz. Bunu yaparkende sizden yüksek paralar talep etmiyoruz. Çekici lerle ilgili oluşan ön yargılardan kurtulabilirsiniz. Bütün bu hizmetleri piyasa fiyatının altında yapıyoruz. Amacımız Kırıkkale ilinde kalitelii ve güvenilir hizmet vererek bir marka olmak . Çetin Otomotiv.

Sizlere kazasız günler dileriz.Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret38632
Saat